Program


Program koncertów:

dzień pierwszy/ 25.10.2018 – czwartek
Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29
– 19:00 The Orb,
– 20:30 Orbital
Afterparty mała sala
– 22:30 Reni Jusis

dzień drugi/ 26.10.2018 – piątek

Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29
– 19:00 The Opposition
– 20:30 Morcheeba
Afterparty mała sala
– 22:30 19 Wiosen
– 23:30 Bielizna
Galeria ŁTF, ul. Piotrkowska 102
– 17
:00 Jo Mirowski „Hej, hej to tylko rock’n’roll” – wernisaż wystawy

dzień trzeci/ 27.10.2018 – sobota
Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29
– 19:00 Mery Spolsky
– 19:50 Finalista Soundedit Spotlight
– 20:15 Gala wręczenia nagrody „Człowieka ze Złotym Uchem”
– 20:40 Nosowska/Smolik
– 22:10 Giorgio Moroder
– 23:30 Afterparty: Andy Votel „Kleksploitation

dzień czwarty/ 28.10.2018 – niedziela
Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29
Poranek z Panem Kleksem (na poranek wstęp jest darmowy!)
– 10:00 – 10:45 Recyklofonia  – warsztaty z budowania instrumentów i poszukiwania dźwięków – prowadzenie Suavas Lewy
– 11:00 – 11:30 The Recyklofons plays Korzyński
– 11:45 – Projekcja filmu „Akademia Pana Kleksa” 166 min

Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29
Wieczór z Korzyńskim
– 18:00 Projekcja filmu „Andrzej Korzyński – Zagubiony diament” 54 min
19:00 Spotkanie z Andrzejem Korzyńskim i Grzegorzem Brzozowiczem – prowadzenie Marek Horodniczy (NCK)
20:00 Filip Siejka Band gra Korzyńskiego – koncert

Program warsztatów i wykładów:

dzień pierwszy/ 25.10.2018 – czwartek
Radio Łódź, Studio im. H. Debicha, ul. Narutowicza 130 – YAMAHA
– 10:00 – 14:00 Dante: wykład teoretyczny – Paweł Zachanowicz, Łukasz Błasiński, Maciej Błachnio
– 14:00 – 17:00 Dante: zajęcia praktyczne – Paweł Zachanowicz, Łukasz Błasiński, Maciej Błachnio

Hotel Hilton, Sala “A”, ul. Łąkowa 29 – YAMAHA
– 10:00 – 16:00 Prezentacje systemu Nuendo/Nuage – Kamil Sajewicz, Łukasz Błasiński

Hotel Hilton, Sala “B”, ul. Łąkowa 29
– 10:00 Realizacja dźwięku: narzędzia – część 1 – Piotr Madziar
– 13:00 Realizacja dźwięku: produkcja muzyczna, organizacja pracy w studio – Wojtek Olszak
– 16:00 Mastering: historia, narzędzia, przykładowy mastering piosenki – Grzegorz Piwkowski

dzień drugi/ 26.10.2018 – piątek
Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29, sala warsztatowa
– 11:00 -15:00 Prezentacja systemu NEXO GeoM10

Radio Łódź, Studio im. H. Debicha, ul. Narutowicza 130 – YAMAHA
– 10:00 – 14:00 Konsolety cyfrowe YAMAHA – Paweł Zachanowicz, Piotr Madziar
– 14:00 -17:00 Miks “live” przy wykorzystaniu konsolet Yamaha – Łukasz Błasiński

Hotel Hilton, Sala “A”, ul. Łąkowa 29
– 10:00 – 16:00 Prezentacje systemu Nuendo/Nuage – Kamil Sajewicz, Łukasz Błasiński

Hotel Hilton, Sala “B”, ul. Łąkowa 29
– 10:00 Akustyka pomieszczeń 1 – Idea, parametry akustyczne, normy, pomiary – dr Piotr Pękala (Akustix)
– 13:00 Mikrofony bezprzewodowe – Paweł Danikiewicz (Polsound)
– 16:00 Akustyka pomieszczeń 2 – Przykładowy projekt adaptacji akustycznej pomieszczenia odsłuchowego – dr Piotr Pękala (Akustix)

dzień trzeci/ 27.10.2018 – sobota
Klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29, sala warsztatowa
12:00 – 12:45 Marcin Staniszewski “Sampling kreatywny na podstawie biblioteki sampli „P R E S” składającej hołd kompozytorom Studia Eksperymentalnego Polskiego Radia”.
– 13:00 – 13:45 Kayax – „My Name Is New” – prezentację poprowadzi Maria Dudek
– 14:00 – 15:00 “Dyrektywa o prawie autorskim to nie cenzura ”
Rafał Bryndal (ZAiKS), Tomek Lipiński (ZAiKS), Bogusław Pluta (ZPAV)
– 15:00 – 16:00 “ZAiKS /ZPAV /STOART / Jak to działa?”
Rafał Bryndal (ZAiKS), Wincenty Krawczyk (STOART), Tomek Lipiński (ZAiKS), Bogusław Pluta (ZPAV)
– 16:00 – 16:45 Music Export Poland zaprasza na spotkanie z Giorgio Moroderem – spotkanie poprowadzi Piotr Metz
– 17:00 – 17:45 Katarzyna Nosowska Q&A – spotkanie poprowadzi Piotr Metz
18:00 – 19:00 Novation Circuit Battle

Radio Łódź, Studio im. H. Debicha, ul. Narutowicza 130 – YAMAHA
– 10:00 – 14:00 Dante – wykład teoretyczny – Paweł Zachanowicz, Łukasz Błasiński, Maciej Błachnio
– 14:00 -17:00 Dante – zajęcia praktyczne – Paweł Zachanowicz, Łukasz Błasiński, Maciej Błachnio

Hotel Hilton, Sala “A”, ul. Łakowa 29 – YAMAHA
– 10:00 – 16:00 Prezentacje systemu Nuendo/Nuage – Kamil Sajewicz, Łukasz Błasiński

Hotel Hilton, Sala “B”, ul. Łąkowa 29
– 10:00 Realizacja dźwięku: narzędzia – część 2 – Piotr Madziar
– 13:00 Projektowanie koncertowych systemów nagłaśniających, konfiguracja subbasów. – Jerzy Kubiak
– 16:00 Realizacja dźwięku: przykładowy miks piosenki – Wojtek Olszak

Hotel Hilton, Sala “E”, ul. Łąkowa 29
– 10:00 – 18:00  “Audiomuzofans”
„LAMPOWA KREACJA DŹWIĘKU”
– Feliks Audio wzmacniacze lampowe, prezentacje poprowadzi inżynier “Feliks Audio”
– TAGA Harmony wzmacniacze lampowe i kolumny głośnikowe
– Martin Logan kolumny głośnikowe elektrostatyczne w połączeniu ze wzmacniaczami lampowymi.
– Cocktail Audio X45Pro (najwyższej klasy serwer muzyczny, streamer sieciowy)
ALPIN-line wystawa stolików audio i stojaków pod kolumny.
O akustykę pomieszczenia zadba Mega Acoustic.
Dla miłośników słuchawek.
Feliks Audio wzmacniacze słuchawkowe prezentacja połączona z odsłuchem. (Kącik z możliwością odsłuchu,
kilka ciekawych modeli słuchawek dostarczy sklep Q21, a radą posłuży Szymon Wadlewski).

*program może ulec zmianie
* wstęp na wykłady, warsztaty i spotkania wolny, ilość miejsc może być ograniczona

Zdjęcie: Małgorzata Wojna